HAKKIMIZDA

ZEA Gayrimenkul

ZEA Gayrimenkul ve Danışmanlık, 2014 yılında lüks konut projelerinin ağırlıklı olarak satış ve pazarlama aktivitelerinin yönetimi amacıyla kurulmuştur. Zea Gayrimenkul ve Danışmanlık 20 yılı aşkın bir süre boyunca lüks konut alanındaki satış ve pazarlama tecrübesini son yıllarda değerleme, konsept yaratma, tasarım danışmanlığı, proje geliştirme ve fizibilite alanlarına taşımıştır. Yetkinliğinin arkasında yatan Türkiye gayrimenkul pazar dinamiklerini inceleme ve yorumlamada yatırımcıya karşı kullandığı dürüst, açık ve samimi tondur. Gerçekçi “satılabilirlik” prensibi üzerinden projelerin geliştirilmesi, satış ve pazarlama stratejilerinin oluşturulması, satış ekiplerinin kurulması ve eğitilmesi alanlarında da faaliyet göstermektedir.

Zeynep Algan tarafından kurulan Zea Gayrimenkul ve Danışmanlık’ın dinamik ve inovatif ekibi başarınızı hızlandırmaya kararlıdır. Bunu, her yatırımcının benzersiz iş ihtiyaçlarını anlayarak ve mülkünüzü rekabetçi bir iş avantajı haline getiren girişimci çözümler geliştirerek yapıyoruz.

Zeynep Algan

Bilkent Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü Mezunu olan Zeynep Algan, 20 yılı aşan gayrimenkul tecrübesine, Türkiye’nin gayrimenkul piyasasında bir dönüm noktası olarak kabul edilen Kemer Country Projesinde başladı. Yaklaşık 7 yıl kadar Satış Danışmanı pozisyonunda, projenin satış ve pazarlanmasına katkıda bulundu. Arkasında ASTAŞ tarafından geliştirilen Bellevue Rezidans satış müdürü görevini yürüttü. Hala İstanbul’un en prestijli sitelerinden birisi olan Çubuklu Vadi projesinin satış-pazarlama direktörlüğünü yaptı. Sonrasında Çarmıklı-Saruhan Ortaklığı tarafından Ulus’ta geliştirilen İstanbul’un neredeyse en prestijli konut projesi olan Ulus Savoy’un satış pazarlama direktörlüğünü yaptı. Yapımı tamamlanmış ve yaşama geçmek üzere olan projeye ZEA Gayrimenkul çatısı altında 5,5 yıl 1. El ve 2. El satış / kiralama danışmanlığı ve yönetim planı danışmanlığı verdi. Güney bölgesinde Büyükhanlı Gayrimenkul tarafından geliştirilen Caresse The Luxury Collection Residences Bodrum projesinin satışını bir yıl süreyle yürüttü. Son iki yıldır Çarmıklı Yapı tarafından geliştirilmiş Çeşme 7800 Rezidans projesinin Satış ve Pazarlamasını yürütmektedir.

Neslihan Erdoğan

Ankara Üniversitesi İtalyan dili edebiyatı mezunu olan Neslihan Erdoğan Gayrimenkul kariyerine NewYork ta başladı. Burada 11 yılı aşkın konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı vererek oluşturduğu tecrübesinden sonra Türkiye gayrimenkul sektörüne Trump Towers projesi satış müdürü görevini üstlenerek giriş yaptı. Ardından Zekeriyaköy’ün en prestijli projesi olan Ezcacıbaşı Ormanada’nın 5,5 yıl satış pazarlama direktörlüğü görevini yürüttü. Konut, ofis ve karma yapılar ile ilgili Uluslararası platformda danışmanlık veren Servotel şirketinde satış hazırlık, fiyatlama, ekip eğitimi konularında birebir yatırımcıya verilen kıdemli danışmanlık görevini yürüttükten sonra Bilgili Holding Satış-Pazarlama Koordinatörlüğü görevinde bulundu. Yaklaşık 2 yıldır ZEA Gayrimenkul çatısı altında İstanbul, Ankara ve İzmir bölgesi ağırlıklı yatırımcı ve alıcı arasında danışman olarak görev yapmakla birlikte, yeni satışa çıkacak olan projelere satış-pazarlama adı altında geliştirme,strateji, fiyatlama ve hedef kitle belirleme konularında danışmanlık vermektedir.

Zeynep Algan

Iaculis libero sapien mus aliquet sollicitudin torquent augue, lorem montes amet justo malesuada sociosqu curae phasellus, nisl neque sodales per purus fames.Iaculis libero sapien mus aliquet sollicitudin torquent augue, lorem montes amet justo malesuada sociosqu curae phasellus, nisl neque sodales per purus fames.Iaculis libero sapien mus aliquet sollicitudin torquent augue, lorem montes amet justo malesuada sociosqu curae phasellus, nisl neque sodales per purus fames.

Test User

Efficitur senectus parturient sagittis adipiscing pellentesque dui taciti, sollicitudin enim malesuada curae dapibus sociosqu ad facilisis, nisl velit varius lacus purus phasellus. Pharetra fames morbi feugiat consequat conubia blandit erat integer, sem habitant laoreet inceptos nisi gravida aliquam urna, fusce massa nam torquent vulputate himenaeos ad. Nostra erat consequat phasellus ridiculus dapibus auctor senectus nulla orci euismod purus, lectus ex convallis platea nunc varius donec metus fusce praesent. Amet tincidunt commodo iaculis ultricies fringilla auctor vehicula dictumst massa volutpat, felis tempus consectetur conubia rhoncus platea torquent ridiculus condimentum metus erat, hendrerit arcu pretium integer laoreet consequat dolor congue tortor. Ullamcorper conubia curae maecenas porttitor risus ridiculus sodales dignissim, quisque congue orci suscipit leo sapien viverra, vitae lobortis eu imperdiet potenti lacinia purus. Mattis inceptos auctor orci vulputate velit egestas mi, eros sociosqu scelerisque volutpat purus natoque per, condimentum phasellus sit sapien interdum fusce. Maximus est nec hac sociosqu ridiculus accumsan suspendisse penatibus libero, semper gravida magna placerat magnis aliquet nisi ad habitant, ante nulla augue leo eros euismod dui sollicitudin. Purus non venenatis egestas platea nec rutrum volutpat lorem, felis ad himenaeos vestibulum porta inceptos nisl dictum fames, consequat fusce iaculis mi tincidunt facilisi quam.